اسامی راه یافتگان به مرحله دوم انتخاب جشنواره دهم تجسمی فجر اعلام شد بازگشت Back
 
به گزارش ستاد خبری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،اسامی راه یافتگان به مرحله دوم انتخاب آثار نمایشگاه جشنواره دهم تجسمی، از طریق پنل شخصی هنرمندان در سایت رسمی این جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir اعلام شد.
 
بنابر این گزارش اعضای شورای هنری این دوره جشنواره پس از 8 روز ارزیابی آثار و بررسی اطلاعات ثبتی هنرمندان شامل اطلاعات شخصی ،رزومه،نمونه آثار قبلی ،تصاویر بخش مسابقه،استیتمنت ها و ... از میان 10650 اثر 159 اثر را برای ورود به مرحله دوم انتخاب برگزیدند.
همچنین ، علاقمندان می توانند برای دریافت جزییات انتخاب آثار ، به سایت جشنواره مراجعه کنند.
 
بر همین اساس، مرحله دوم انتخاب جهت بررسی اصل آثار 16 الی 18 دی ماه برگزار می گردد و طبق فراخوان 18 دی ماه اسامی راه یافتگان نهایی به فراخوان دهمین جشنواره بین المللی اعلام می گردد.
 
لازم به ذکر است ،هنرمندانی که نسبت به بخش اولیه انتخاب آثار اعتراض دارند در صورت تمایل می توانند درخواست بازبینی آثار خود را به صورت کتبی تا 6 دی ماه سال جاری به صورت حضوری یا از طریق شماره 66576131 به دبیرخانه دائمی ارسال نمایند.
 
گفتنی است، دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر 3 بهمن الی 4 اسفند در تهران برگزار می شود.

 

تاریخ خبر:  1396/10/03